Peringkat Pengurusan

PEJABAT PENGURUS BESAR

Nama No. Talian No. Sambungan E-mel
Zaidul Bakri Bin Haji Abdul Mutalib
Pengurus Besar
03 – 8733 2020
1205
zaidul@rac.gov.my

UNIT UNDANG – UNDANG

Nama No. Talian No. Sambungan E-mel
Najah Inani Binti Abdul Jalil
Pegawai Undang-undang
03 – 8733 2020
1202
najah_inani@rac.gov.my

UNIT HAL EHWAL KORPORAT

Nama No. Talian No. Sambungan E-mel
Ane Salfarizan binti Mispani
Pegawai Penerangan
03 – 8733 2020
1201
salfarizan@rac.gov.my

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

Nama No. Talian No. Sambungan E-mel
Stien Van Lutam
Pengurus (Pentadbiran & Kewangan)
03 – 8733 2020
1002
stien@rac.gov.my

UNIT PENTADBIRAN

Nama No. Talian No. Sambungan E-mel
Shela binti Saari
Pegawai Tadbir
03 – 8733 2020
1001
shela@rac.gov.my

UNIT PENGURUSAN MAKLUMAT

Nama No. Talian No. Sambungan E-mel
Nor Zawani binti Ab.Wahab
Pegawai Sistem Maklumat
03 – 8733 2020
1209
norzawani@rac.gov.my

UNIT KEWANGAN DAN AKAUN

Nama No. Talian No. Sambungan E-mel
Nurussalehin bin Ibrahim
Akauntan
03 – 8733 2020
1104
salehin@rac.gov.my
Muzieana binti Mohid @ Mohamad Akauntan
03 – 8733 2020
1103
muzieana@rac.gov.my

BAHAGIAN PENGURUSAN HARTANAH

Nama No. Talian No. Sambungan E-mel
Hafiznizam bin Hasin@Hashim
Pengurus Kanan Hartanah
03 – 8733 2020
1203
hafiznizam@rac.gov.my
Mohd Nizam bin Zainal
Pengurus Hartanah
03 – 8733 2020
1304
nizam@rac.gov.my
Mohd Ghazali bin Aman
Pegawai Tadbir
03 – 8733 2020
1302
ghazali@rac.gov.my
Noraini binti Sulaiman
Pegawai Penilaian
03 – 8733 2020
1301
noraini@rac.gov.my

BAHAGIAN PEMBANGUNAN HARTANAH

Nama No. Talian No. Sambungan E-mel
Azmel Yamin bin Wahab
Jurutera (Kanan)
03 – 8733 2020
1309
azmel@rac.gov.my
Norizam binti Abd.Kadir
Jurutera(Perancangan Teknikal)
03 – 8733 2020
1313
norizam@rac.gov.my
Tan Lai Kum
Jurutera (Pembangunan)
03 – 8733 2020
1312
laikum@rac.gov.my

 
http://uic.org/?buy=854937 order clomiphene no prescription http://uic.org/?buy=166735 buy tadalafil terbicip lowest price buy budeprion xl information about bupropion er 150mg accutane manufacturer buy waklert finpecia united pharmacies discount isotretinion armodafinil nuvigil http://uic.org/?buy=702148 buy wellbutrin in mexico in new york about buy silagra uk amitriptyline hcl 10mg lipitor in canada letrozole india azithromycin no script sustanon steroids enalapril 5 12.5mg http://uic.org/?buy=204969 bactrim generic discount dapoxetine order china bactrim antibiotic ranitidine tablet bimatoprost online canada nexium cheap megalis 20 buy budeprion online pelosta finasteride bupropion hcl 100mg tretinoin mexico finasteride canada information about buy prosteride 5 avidoxy medication buy super p force india more bactrim prices acamprol lowest price rifagut for sale order doxicip dapoxetine online discount olanzapine http://uic.org/?buy=638412 buy zhewitra fluticasone propitiate cheap nexium http://uic.org/?buy=181834 buy zenegra lipitor discount in usa how to buy andriol online in mexico orlistat of ranbaxy india omeprazole 20 in canada modvigil tablets purchase zocor oroxylum indicum lasix 50mg
 
Jumlah Pelawat : 617904